IDĄ ŚWIĘTA ...

Czas biegnie jak szalony. Szybkie następstwo jednych zdarzeń za drugimi sprawia, że czasami czujemy się jak w pędzącym pociągu... Na szczęście są Święta Bożego Narodzenia, które pozwalają na chwilę "zwolnić" bieg, dostrzec wokół siebie innych, cieszyć się z drobnych czynności, które wykonujemy na co dzień. W naszej szkole już od początku grudnia nastąpiło szereg zdarzeń, które napawają nas ciepłem, radością, wzajemną bliskością i budują w nas pozytywne myślenie a tym samym służą naszemu zdrowiu. Nawet nasza szkolna choinka w tym roku została ustrojona "pro zdrowotnie". Zawisły na niej ozdoby z suszonych owoców i warzyw wykonane własnoręcznie przez dzieci. Wielka radość towarzyszyła nam również 7 grudnia kiedy odwiedził nas Święty Mikołaj i rozdał prezenty a wielu uczniów w tym dniu uczynił swoimi pomocnikami w czerwonych czapeczkach, którzy rozsiewali wokół siebie "dobrą, świąteczną aurę"