CZY MNOŻENIE MOŻNA POLUBIĆ???

29 września - VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła przystąpiła do akcji w następujący sposób:

25-28.09.2017r - Przygotowania do Światowego Dnia tabliczki Mnożenia. Powtarzanie tabliczki mnożenia.

W poniedziałek uczniowie przygotowali plakaty promujące akcję. Nauczycielki koordynatorki wybrały asystentów i rozdzieliły zadania na najbliższe dni.

We wtorek w czasie długiej przerwy chętni uczniowie na wyznaczonym stoisku odbierali rebusy, łamigłówki, zadania. Po rozwiązaniu oddawali karty.

Środa upłynęła pod znakiem gier związanych z tabliczką mnożenia. Również w czasie długiej przerwy dzieci mogły powtarzać tabliczkę w formie gier pod okiem starszych kolegów i koleżanek.

W czwartek w czasie przerw poruszały się „Patrole szkolne”  - osoby przepytujące z tabliczki mnożenia całą społeczność szkolną.

Wszystkie formy powtarzania tabliczki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Do zabawy chętnie włączali się również nauczyciele.

Głównym dniem akcji był piątek 29 września. Tego dnia odbyły się egzaminy z tabliczki mnożenia. Komisje egzaminacyjne składające się z uczniów naszej szkoły przepytywały chętne osoby. 49 osób w tym 4 nauczycieli zdało egzamin i otrzymało certyfikaty z tytułem „Eksperta tabliczki mnożenia”.

W poniedziałek 2 października pani dyrektor wręczyła medale i drobne upominki.

Koordynatorzy tej wspaniałej zabawy: pani Marta Dembek i pani Sylwia Sadowska - nauczycielki matematyki

TAK - MNOŻENIE MOŻNA POLUBIĆ!!!

ZOSTAŃ MISTRZEM è TABLICZKI MNOŻENIA!!!

ç ZOSTAŃ MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA!!!